Наші учні Tiszapéterfalva сьогодні відвідали добре функціонуючу автомеханічну майстерню (Магазин Автозапчастини) у Виноградові під час уроків профілю автомеханіка. З фахівцями майстерні вони обговорили операції від продажу запчастин до монтажу, а також змогли побачити, як налаштувати правильний кут нахилу коліс. Після цього вони взяли участь у Majális, організованому середньою школою Жигмонда Перені. Наші студенти повернулися додому з корисними знаннями та незліченним досвідом. 👨🔧🛞🚗
![](https://kml.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441157588_122176298492068913_6377508871913661431_n.jpg)