У нашому закладі відбулося вшанування пам’яті Чорнобильської катастрофи 26 квітня 1986 року. Учні мали змогу під час перегляду презентацію дізнатись більше про цю аварію, її обставини та розвиток, а також про те, що сталося після трагедії та, що вона з собою принесла. Все це можна було побачити в короткому фільмі, який дає уявлення про глибину ситуації на той час. А також отримали коротку інформацію про те, що таке радіація та як захищатися від неї. Наприкінці вшанування учні мали можливість отримати відповіді на запитання, які виникли під час перегляду.
![](https://kml.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438087209_122172268922068913_3824893655282277670_n.jpg)