Наприкінці минулого тижня наші студенти з Пийтерфолво мали змогу взяти участь у пізнавальній та цікавій екскурсії. Відвідали будівлю податкової інспекції у м. Виноградів , де ознайомились зі змістовною презентацією про роботу офісу. Потім дізналися про правила відкриття та закриття бізнесу, а також про різні категорії податків. Після цього наші студенти мали змогу потренуватися стрільбою з лука в кінному центрі Szelíd.
![](https://kml.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441575183_122175503198068913_678346190326423412_n.jpg)